• Dynamiczne obliczanie strat w zyskach to atrakcja
  • Wskaźniki szybko aktualizowane
  • Niektóre opcje transmisji na żywo

Oprócz tego, że jesteśmy pod wrażeniem ich oferty przedmeczowej, byliśmy również zachwyceni odkryciem doskonałego bonus powitalny dla każdego nowego użytkownika w betsafe.

Kursy zakładów in-play są stale aktualizowane, a poręczne strzałki wskazują, czy rynek idzie w górę, czy w dół. Nawet w najbardziej niszowych dyscyplinach sportowych, takich jak snooker, Bonus Betsafe zapewnia graczom najbardziej aktualne kursy.

Oferta operatora w grze jest wzbogacona o opcje streamingu na żywo. Jeśli postawiłeś uzgodniony zakład o wartości 2 zł (może to być zakład „przeciw“ lub „przeciw“), możesz oglądać następujące wyścigi psów: Central Park, Crayford, Doncaster, Harlow, Henlow, Hove, Monmore. i Romford.

Bezpieczeństwo

  • Pełna licencja na prowadzenie działalności w Polsce
  • Łącznie dwie licencje
  • Wszystkie transakcje są zabezpieczone poprzez szyfrowanie danych SSL

Jedną z pierwszych rzeczy, które sprawdzamy podczas naszych recenzji bukmacherów są dane licencyjne operatora. Obstawianie zakładów w nieuregulowanych punktach bukmacherskich to prosta droga do katastrofy; bądźcie pewni, że nie ma żadnego niebezpieczeństwa, jeśli zarejestrujesz się i postawisz zakład z Bonusem Betsafe.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo graczy, Betsafe Bonus otrzymał wysokie noty. Każda transakcja finansowa na stronie internetowej i w aplikacji jest chroniona za pomocą szyfrowania danych SSL, co zapewnia, że dane osobowe każdego gracza są bezpiecznie chronione przed oszustami.

Ponadto, doceniliśmy zaangażowanie Betsafe Bonus w bardziej bezpieczny hazard. Nie tylko bardzo łatwo było ustawić limity wpłat na naszym koncie, ale operator ma również partnerstwo z GamStop i wsparcie dla osób z problemami hazardowymi. Jest to kolejny dowód na entuzjazm marki w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa swoim użytkownikom.

Serwis i obsługa klienta

  • Pomocny czat
  • Doskonała sekcja FAQ

Obsługa klienta Bonus Betsafe była prawdziwą atrakcją w naszym doświadczeniu. Choć nie było idealnie, to ogólnie nie mieliśmy na co narzekać.

Osoby chcące skontaktować się z operatorem mają do dyspozycji trzy opcje: wsparcie telefoniczne, czat i e-mail . Naszą główną przystanią był ich czat na żywo, który jest aktywny od 9 rano do 22 wieczorem w dni powszednie i od 9 rano do północy w weekendy.

Podczas naszego przeglądu, żadne pytanie nie zostało uznane za zbyt banalne przez przedstawicieli obsługi klienta Bonusów Betsafe. Kiedykolwiek wysłaliśmy do nich wiadomość, zawsze otrzymywaliśmy ciepłe powitanie i bardzo szybką odpowiedź.

Projektowanie i użyteczność

  • Piękna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa
  • Funkcja wyszukiwania jest świetnym dodatkiem
  • Podcast i Insights tworzą poczucie wspólnoty

Strona Bonusów Betsafe jest estetyczna, ale również zaprojektowana z myślą o użyteczności.

Dzięki minimalistycznej czerwonej, czarnej i szarej kolorystyce, układ strony jest skromny, ale skuteczny. Nawigacja jest również niezwykle prosta. W górnej części każdej strony znajduje się pasek wyszukiwania, a liczne rozwijane menu ułatwiają znalezienie tego, czego szukasz. Rozwój backendu jest również silny, co oznacza, że czas ładowania nigdy nie był problemem.

Strona Bonus Betsafe posiada kilka unikalnych cech. Szczególnie podobała nam się część „Insights“. która zawierała zarówno porady bukmacherskie jak i wiadomości z branży.

Podcast operatora jest kolejnym miłym akcentem. Prowadzony przez Toma Stanleya, Smart Betting Club uznał go za podcast bukmacherski roku na rok 2019 i 2020. Obejmuje ona szeroki zakres dyscyplin sportowych, w tym wyścigi konne, piłkę nożną i krykiet, które są omawiane w tym roku. Dodanie podcastu i konwersacyjny ton wpisów na blogu operatora wzmacniają wrażenie społeczności na temat strony jako całości.

Share this:
Top